National Laboratory Astana-ның орталығы оқу семинарларды өткізуге туралы өтінімдерді алуға хабарлайды

October 13, 2016

National Laboratory Astana-ның орталығы ғылыми зерттеу әдістеріне, жобалауына және менеджментіне кіріспе атты оқу семинарларды өткізуге туралы өтінімдерді алуға хабарлайды. Семинарлар ғылыми зерттеу әдістері, жобалауы және менеджменті туралы дәрістер, дәріс материалдарын қамту бойынша жеке тестілеу, тәлімгермен бірге топтық сабақтар, ғылыми зерттеу жобасын дайындау және презентациялау бағдарламаларын қамтиды. NLA орталығы Назарбаев Университетіне енетін Ұлттық медициналық холдингі мен Университеттің медициналық мектебі интеграцияланған академиялық денсаулық сақтау жүйесінің бөлігі болып табылады. NLA орталығының зерттеушілері Қазақстан Республикасының азаматтары мен шетел азаматтары үшін қоғамдық денсаулық сақтау саласында, биомедицинада, эпидемиологияда, жаһандық денсаулық сақтау және дербес медицина саласында, өз білімдері мен тәжірибелерімен жоғары оқу орындарының, ғылыми-зерттеу орталықтары мен тәжірибелік денсаулық сақтау өкілдерімен бөліседі.