INESS-2018 басталуда

August 3, 2018

Құрметті әріптестер!
Сіздерді Наноматериалдар мен озық энергия сақтау жүйелеріне арналған 6-шы халықаралық ғылыми-зерттеу конференциясына (INESS-2018) сонымен катар, Бейорганикалық фосфат материалдарына арналған 10-шы халықаралық симпозиумына 2018 (ISIPM-10) шакырамыз. Конференция Астана қаласының Назарбаев Университетінде 8-10 тамыз аралығында өтеді, оның ұйымдастырушылары: Назарбаев Университеті (NU), National Laboratory Astana (NLA), «Аккумуляторлар институты» ЖШС және Жапон фосфорлық химия ассоциациясы.
Мұқият тексерулер мен рецензенттің түсіндірмелеріне сәйкес өзгертулерден кейін конференцияда баяндалған жұмыстар жинақ түрінде импакт-факторы жоғары журналда басып шығарылады. Конференцияға әлемнің озық елдерінен келген ғалымдар қатысады және материалтану, нанотехнология, экология, қайта қалпына келетін энергия көздері және энергия сақтау жүйесі саласындағы дамулар мен мәселелер жөнінде өз зерттеулерімен бөліседі. Бірлескен конференцияның барысы бірнеше телеарналарда, газеттерде және Интернет-сайттарда қамтылады. Конференция ашық іс-шара болып табылады,  және академия, өнеркәсіп саласындағы мамандар және инвесторлар қатыса алады. Біз бірнеше серіктес компаниялардың және инвесторлардың қатысуын күтеміз.

INESS конференциясы елімізде 2013 жылдан бері өткізіліп келуде (Астана, Алматы қ.). 2018 жылы конференцияға Жапония, Корея, Франция, Қытай, Ресей, Канада, БАӘ, Ұлыбритания, Түркия және Қазақстан мемлекеттерінен келген жетекші ғалымдары мен студенттері қатысады, сонымен қатар материалтану, нанотехнология, экология, қайта қалпына келетін энергия көздері және энергия сақтау жүйесі саласындағы жаңа жетістіктер мен мәселелер жөнінде өз зерттеулерімен бөліседі.

Қосымша ақпаратты www.INESS2018.com  ресми сайтынан ала аласыздар. Алдағы өткен конференция жөніндегі ақпаратты INESS-2016, INESS-2017 сілтемесі бойынша табуға болады.

Сіздермен INESS-2017 конференциясында кездесуді асыға күтеміз!

Құрметпен,

Ұйымдастырушы комитет төрағасы